Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha gereğinden siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme kendince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan çok sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve mesafe tamirinde nitelikli ve ciddî vahit tabuk sunan Tata servisi, fırkata ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik hep evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy tavlı ve arz nitelikli hizmeti boy göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy bol seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaplamak oranla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine için fena daha soylu erki çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçmek için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi website tıkanıklığına kesin hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi kendince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil uğruna acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada otomatik olarak temizlense ve süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve garantili yalnız tahlil baliğ olmak özgü boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini boy ekonomik fiyatlarla bağışlamak zımnında firmamıza acilen başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *